Coinbalina; Bitcoin, altcoin’ler, kripto para borsaları, merkezi olmayan uygulamalar ve kripto para cüzdanları ile ilgili rehber, inceleme ve analizler sunan bir sitedir.

2018 yılında kurulan Coinbalina’da amacımız daha önce geleneksel finansal enstrümanları kullanmamış büyük bir kesimi, Bitcoin ve diğer dijital varlıkları içeren daha merkeziyetsiz, şeffaf ve esnek bir finansal piyasa ile tanıştırmak. Bu amaçla kripto paralar ile ilgilenen yeni başlayan kişilere yönelik birçok farklı konuda bilgilendirici rehber, inceleme ve analizler hazırlıyoruz.

Coinbalina’da bulunan içerikler ile global ve Türkiye merkezli kripto para borsalarını keşfedebilir, kripto para borsalarında nasıl alım satım yapabileceğinizi öğrenebilir ve Bitcoin ve altcoin’ler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Kripto para borsaları, kripto para cüzdanları ve merkezi olmayan uygulamalar kategorilerinde yeni başlayan kişilerin anlayabileceği şekilde hazırlanmış kapsamlı rehber ve incelemeler bulabilirsiniz. Bu içerikler ile kripto para borsaları, Bitcoin & altcoin alım satım işlemleri ve kripto para cüzdanları gibi birçok farklı konuda aradığınız sorulara cevap bulabilirsiniz.